İlkemiz

1985'den günümüze

Gelişen teknolojiyi bütün ayrıntıları ile takip etmek ve mekanlara özel çözüm üretmek çalışma biçimimizdir. 1985'den günümüze deneyimimiz ve birikimimiz, kapsamlı ve garantili servis bakımı verebileceğimizin göstergesidir. Hizmette ve kalitede müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir. 

Televizyon artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmakla beraber yaşam alanlarında olmazsa olmazların ilk sıralarında yer almaya başlamıştır. Her yaştan insanın kendinden bir parça bulabileceği televizyon gün geçtikçe evlerimizdeki adetlerini arttırmaktadır.

Tabiki bu kadar göz önünde olan sistemin anlaşılır , kesintisiz ve isteğe özel bir şekilde insanların seyrine ve beğenisine sunmakta profesyonellik isteyen bir konudur. İşte DİJİNET ailesi olarak bu aşamada 1985’den günümüze uygulamalarımızda edindiğimiz tecrübe ve müşteri memnuniyeti ilkemizle bugün ve ileride sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Toplu konutlar, okullar, hastahaneler ve eğitim kurumları, üniversiteler, kamu kuruluşları, hava alanları, terminaller, otel ve tatil köyleri ile birbirinden güzel ve onurlandırıcı yurt içi ve yurt dışı uygulamalarımız, gün geçtikçe kendini yenileyen, teknolojiye ayak uyduran kadromuz ile referanslarımızdan güç alarak uygulama alanlarımızı geliştirmeye çalışıyoruz.