IP ve Analog Kamera Sistemleri

Günümüz koşulları mekanların güvenli olmasını ve işletmelerde verimliliğin arttırılmasını zorunlu hale getirmiştir. Kapalı devre kamera sistemleri ile pek çok bölgenin aynı anda izlenerek DVR'a (Dijital video Kaydedici) kaydedilmesi sayesinde, çalışanların kontrolünün sağlanması, verimliliği arttırması, olası tehlikelerin gecikmesiz algılanması ve müdahale edilmesi imkanına sahip olunabilmektedir. DVR'a uzaktan bağlanarak; evinizdeki bakıcınızı, fabrikanızı, şantiyenizi ve işyerinizi izleyebilirsiniz.

Günümüzün yaşam şartları, gerek personel ve gerekse güvenlik amacıyla kamera kullanımını bir çok yerde mecbur hale getirmiştir. Güvenlik ve denetim sağlanmak istenen her yerde kamera izleme ve kayıt sistemleri işletmelere önemli faydalar sağlamaktadır. Mekânın güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra personel denetimi, müşteri yoğunluğunun takip edilmesi, farklı yerlerde işletmeleri bulunan şirketlerin tek noktadan izlenmesi ve denetlenmesi, endüstriyel tesislerin çevre güvenliği, akıllı video analizleri ile görüntülerin analizi,  kamera sistemleri ile yapılabilmektedir.

Uzak mesafeler için fiber optik görüntü ve data transfer sistemleri, video hareket algılama sistemleri uygulamalarında ileri teknoloji çözümler üretmekteyiz. Dijinet Bina Otomasyon Sistemleri CCTV (kapalı devre kamera) sistemlerini geniş ürün portföyü ve üstün hizmet anlayışı ile sunmakta olup, teknik boyutu ne olursa olsun her türlü proje için müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek çözüm üretebilmektedir.